kawały

Dowcipy: o mężczyznach, facetach, faceci
Najgorszy męski koszmar senny to: - Prosić żonę o pieniądze - Kobieta jest jego szefem - Żona dostaje amnezji i zapomina jak się gotuje - Mecz zostaje przełożony, ze względu na specjalny odcinek Klanu
W tramwaju naprzeciwko kobiety siedzi facet z rozpiętym rozporkiem. Kobieta bardzo skrępowana rzecze: - Sklep sie panu otworzył... - A widziała pani kierownika? - Nie, tylko magazynier leżał na workach!
Jak mężczyźni sortują pranie? - Na brudne oraz brudne, ale jeszcze można założyć...
Pewnej nocy żona zauważyła swojego męża przy kołysce ich nowonarodzonego dziecka. W ciszy obserwowala męża. Kiedy patrzył w dół na śpiące maleństwo, zauważyła na jego twarzy mieszanke emocji: niewiarę, wątpliwość, rozkosz, zdziwienie, zauroczenie, sceptycyzm. Wzruszona tym niezwyklym przejawem głębokich uczuć, kobieta podeszła do męża i przytuliła się do pleców, obejmując go ramionami. - Dam grosik za twoje myśli - szepnęła mu do ucha. - To niesamowite! - odpowiada mąż - Nie mogę sobie wyobrazić, jak oni robią takie kołyski tylko za 39.99 zł!
Młody człowiek wchodzi do sklepu i pyta: - Czy są kartki z napisem: "Dla jedynej"? - Są! - To poproszę 12 sztuk.
Położna wychodzi do oczekującego ojca z trójką noworodków na rękach: - Nie przeraził się pan, że tyle ich? - Nie! - No to niech pan te trzyma, ja lecę po resztę!